Vajinismus Tedavi Merkezi Ankara

Vajinismus tedavi merkezi Ankara, hastanın istemesi sonucunda yüzde yüz başarılı olunan (Ankara kendi merkezimiz için konuşursak) bir hastalıktır. Tedavide hastanın hekimine güvenmesi başarı için en önemli adımdır.

Başarılı vajinismus tedavisinde fiziksel bir sebep yoksa ilaç, cerrahi, hipnoz veya girişimsel tekniklere kesinlikle ihtiyaç yoktur. Etkili tedavi; pelvik taban kasları kontrolü, genişletme eğitimi, ağrı azaltma teknikleri ve kadındaki duygusal problemlerin çözümü ile olur.

Karşılıklı güven oluştuktan sonra tedavide ilk basamak eşle birlikte jinekolojik muayenedir. Tedavi vajinismus şiddetine ve kişinin tedavi olma isteğine göre jinekolog ile hasta arasında iyi bir iletişim ve güvenden sonra bir iki gün ile bir hafta arasında yapılır. Yani vajinismus kesin tedavi edilen bir hastalıktır. Tedavi olmaya karar vermek bile çok önemli bir adımdır.

Vajinismus tedavi merkezi Ankara için Mithatpaşa Cad. No: 71/7 Kızılay / Ankara adresinde hizmet vermekteyiz. Bilgi için 0 312 430 55 25;  0 542 423 79 81

vajinismus tedavi merkezi ankara